Gönderen Konu: TRAC tekeli son bulacak ...  (Okunma sayısı 33869 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TA2MR

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 9
  • İsim Soyisim: Aziz SARI
Ynt: TRAC tekeli son bulacak ...
« Yanıtla #30 : 24 Kasım 2010, 07:35:56 »
 DERNEK İÇİN Mİ AMATÖR TELSİZCİLİK FAALİYETLERİ YAPILMALIMIDIR ?  YAPILMAKTAMIDIR ?
       * AMATÖR TELSİZCİLİK İÇİN Mİ DERNEK FAALİYETLERİ YAPILMALIMIDIR ?  YAPILMAKTAMIDIR
 ramazan beyın yazısındakı bu bölume    aynen katılıyorum
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2010, 07:41:37 Gönderen: TB2NFY »

Çevrimdışı TA2NL

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 13
  • Bilgiyi Paylaşmayacaksan, ÖĞRENME !
  • İsim Soyisim: Murat DEMİRTAŞ
« Yanıtla #31 : 24 Kasım 2010, 19:14:48 »
Merhaba,

Blogumda bir ara hizmet içi olarak trac adına Aziz ŞASA bey tarafından yayınlanan bir yazıyı paylaşmştım. Bu yazıya bir kişi yorum ve bende bunu sizlerle paylaşmak istedim. Çok enteresan..
---------------------------------------------------------------------------------------

Adsız dedi ki...
    01 Ekim 2010 01:15

73!
    Aziz ŞASA,TA1E
    Genel Başkan

73! bak ! koydum haaa benden olan anlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
    neyse aziz abi ya bir trac var baska bir olusum yok olamaz sanki
    ya madem oyle sizde avart ve yarışmaları duyurun ve katılın ne olacak hepimiz amatörüz ama olmaz bazı oluşumlar bazı kişiler bazı şikayetler bazı dernekler hep aynı bazı

ama trac bir sana calıştı güzel, ama yeter abi başkalarının ve amatör arkadaşlarında bu ülkeyi temsil hakları var

sadece sen temsiz edeceksin
    sadece sen söyliyeceksin
    sadece sen emir vereceksin
    sadece sen düşüneceksin

bizde uyacağız olmuyor aziz abi olmuyor

yanlış yazı bazılarını sırf sani reklam olarak gectiler diye şikayet ve tehtitvari bir şekilde yazıya alarak öne getirmen yanlış

hani derlerye ayağını yorgana göre uzat
    sen sadece arabana ve trac adına istanbulda uzat abi
    orada emir ver

ama kırsaldaki arkadaşlarıda artık dinle

senin trac sayfalarında hemen hepsi tcswatı,umkeyi, iresci, akutun calışmalarını anlatıyorlar

artık aziz abi bizim hobi olarak bu amatörlüğe değer verdiğimizi düşün amatör olarak davran

amatör zekidir, centirmendir, bilgilidir, disiplinlidir, paylaşımcıdır dersinya birazda sen onlara o dediğin kurallara uy

herkeze selam ederim 73ler

Selamlar..

Murat DEMİRTAŞ
Eski:TA1ADM Yeni:TA2NL
www.muratdemirtas.net.tr

denizaltı
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 07 Aralık 2010, 13:39:11 »
Bunlar TRAC  DÜŞMANLARI.
Amatör telsizciliği TRAC da  öğrendiler. telsizin ne olduğunu TRAC  okuluna giderek.öğrendiler.
şimdide TRAC  camiiasına kin kusuyorlar ,eğer onlar dürüst adam olsalardı , TRAC dan ayrılmazdılar.o camiianın içinde çalışmalarını yaparlardı.
Bütün ,TRAC camiiası üyeleri yaramaz ve kötü ,sadece kendilerimi dürüst ve doğru bunu oturup düşünmeleri  lazım.
nerden öğrenmişseler herzaman maillerime bunların ipsiz sapsız yazıları geliyor. bu yazdıklarından ne kadar haklı olduklarını su saldırgan yazılarından anlamış oluyorum.demekki bu yazıları, herzaman mesaj göndermeleri aynen boş teneke olayı.
Amatörler arasına ayrımcılık ve amatör arkadaşları sen ordansın sen burdansın diye ayrımcılık yapıyorlar.?? bunlarmı amatör.

kendilerine aynı kendileri gibi yandaş arıyorlar. ortalığı bulandırıyorlar.başkada yaptıkları yok.

TRAC doslarına selamlar olsun.

« Son Düzenleme: 07 Aralık 2010, 14:11:43 Gönderen: TA3CY »

Çevrimiçi TA3DN

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 59
  • İsim Soyisim: Bülent Yalçın
« Yanıtla #33 : 07 Aralık 2010, 13:54:38 »
Hep merak ediyordum neden Trac adına bir kişi çıkıpta söz hakkını kullanmıyor diye. Denizaltı arkadaşımız karşı cevap hakkını yazmış buraya. Genel ahlak ve saygı çerçevelerinde kalmak şartıyla topic her türlü yoruma açıktır.
Denizaltı arkadaşımızdan gerçek çağrı işaretini buraya yazmasını rica ediyorum zira yorum yapan herkes çağrı işaretiyle üye olan arkadaşlardır. Böylece yorumlar daha ciddiyet kazanır.Zira konu tamamen Ta amatörlüğünü yakından ilgirendiren bir konudur.73...

Çevrimdışı TA3CB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 18
  • İsim Soyisim: Mehmet Gültekin
« Yanıtla #34 : 07 Aralık 2010, 14:02:38 »
Sn.Denizaltı.önce trac üyesi veya karşıtı değilim.trad derneği üyesiyim .(telsiz ve radyo amatörleri derneği).Benim bildiğim selam allah selamıdır,ve herkese verilir.trac dostlarına selam olsun diyerek ayrımcılık yapmıyormusunuz.Böyle yaparak biyere varılmayacağını sizde biliyorsunuzdur umarım.Selamlar 73..
KORSAN

Çevrimdışı TA3V

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 149
  • İsim Soyisim: Yücel KASAP
« Yanıtla #35 : 07 Aralık 2010, 14:24:22 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Bunlar TRAC  DÜŞMANLARI.
Amatör telsizciliği TRAC da  öğrendiler. telsizin ne olduğunu TRAC  okuluna giderek.öğrendiler.
şimdide TRAC  camiiasına kin kusuyorlar ,eğer onlar dürüst adam olsalardı , TRAC dan ayrılmazdılar.o camiianın içinde çalışmalarını yaparlardı.
Bütün ,TRAC camiiası üyeleri yaramaz ve kötü ,sadece kendilerimi dürüst ve doğru bunu oturup düşünmeleri  lazım.
nerden öğrenmişseler herzaman maillerime bunların ipsiz sapsız yazıları geliyor. bu yazdıklarından ne kadar haklı olduklarını su saldırgan yazılarından anlamış oluyorum.demekki bu yazıları, herzaman mesaj göndermeleri aynen boş teneke olayı.
Amatörler arasına ayrımcılık ve amatör arkadaşları sen ordansın sen burdansın diye ayrımcılık yapıyorlar.?? bunlarmı amatör.

kendilerine aynı kendileri gibi yandaş arıyorlar. ortalığı bulandırıyorlar.başkada yaptıkları yok.

Hiç bir mesajda "bütün trac camiası kötüdür" diye bir yazı bulamazsınız doğru değil çünkü.Böyle bir genellemeyi siz kendiniz katmışsınız.Sadece ve sadece yapılan bir iki yorum ve gönderilen bir yazı üzerine bu topic açılmıştır.
Ama görüyorum ki bu konuda sıkıntınız varmış.
Bu arada eklemiş olduğunuz logoyu kaldırdım.Her kez tuttuğu takımın logosunu eklese...Dimi..?

denizaltı
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : 07 Aralık 2010, 22:01:54 »
sen o yazıyı anlamak istemediğin taraf dan okumuşsun
iyice oku

Çevrimiçi TA3DN

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
« Yanıtla #37 : 07 Aralık 2010, 22:06:18 »
Sayın denizaltı. Çağrı işaretiniz lütfen...

denizaltı
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : 07 Aralık 2010, 22:20:31 »
Torpil yaptırbilirsek bizde belge alacağız
daha alamadık çalışıyoruz.CB kodum var denizaltı 21 fm de kalıyorum

Çevrimiçi TA3DN

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
« Yanıtla #39 : 07 Aralık 2010, 22:26:08 »

""Torpil yaptırbilirsek bizde belge alacağız""

İlginç bir beklenti. Hayırlı torpiller dileyeyim o zaman size,ne diyeyim.

Çevrimdışı TA3HS

• Kurucu Üyelerimiz
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 7
  • TA3AHS - İNEGÖL
  • İsim Soyisim: HALUK SANCAR
« Yanıtla #40 : 07 Aralık 2010, 22:31:53 »
O kadar da aciz hallere düşmeyin ayıptır. Gülerler adama. Torpile Lüzum yok. Bakın imtahana 2 oğlum da girdi biri 13, diğeri 17 yaşında ikiside aldı. Çalışınca herşey oluyor. Madem amatör olmak istiyorsunuz ya, amatörlüğün yapıcı, paylaşımcı, insancı yanlarını öğrenmekle başlayın. Diğer dersleri ezberleyince zaten oluyor. Sevgilerimle..
TA3AHS Haluk SANCAR-Loc: KN40sb - BURSA/İNEGÖL

Çevrimdışı TA3V

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 149
  • İsim Soyisim: Yücel KASAP
« Yanıtla #41 : 07 Aralık 2010, 22:49:01 »
sen o yazıyı anlamak istemediğin taraf dan okumuşsun
iyice oku
İşin kötü tarafı siz hiç okumamışsınız.Evet siz ve sizin gibi düşünenler ancak torpille sınavı kazanabilir...

TA3FB
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #42 : 09 Aralık 2010, 18:44:40 »
Evet TRAC daki adam gibi adamlara selam olsun........
Adam gibi adam olan o çatı altındaki büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim....
Barış
Çanakkale

Çevrimdışı TA2AOG (SK)

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 37
  • İsim Soyisim: Osman Güler
« Yanıtla #43 : 09 Aralık 2010, 19:53:48 »
Kurumlar kötü olurmu hiç..

Sanıyorum doğada kötü tanımlanabilecek tek aksiyoner var, o da insan.

Videoyu hepimiz ve özellikle A.Tevfik ATABEY izlemeli.

« Son Düzenleme: 09 Aralık 2010, 20:03:39 Gönderen: TA2CMC »

wireless
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #44 : 09 Aralık 2010, 20:04:10 »
Bunlar TRAC  DÜŞMANLARI.

bak kardeş,kardeş diyorum dikkatini çekerim.yazında ayrımcılığın kim tarafından yapıldığı verdiğin selamdan belli zaten.konuyla ilgili başka birşey söylemeye gerek yok.önce torpilini bul amatör ol bi sona amatör derneklerin avukatlığı işini vazife edinirsin kendine.

tüm amatör camiasına selamlar..

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
TRAC Üyeliği

Başlatan TB2BJA

22 Yanıt
14126 Gösterim
Son İleti 30 Haziran 2019, 11:31:34
Gönderen: TA2NUH
xx
TRAC Balıkesir

Başlatan TA3ST