Gönderen Konu: Amatör Çağrı İşaretli Şapka ve Tişört Yapımı  (Okunma sayısı 16393 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TA2LJS

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 1
  • Mustafa Kemal Atatürk
  • İsim Soyisim: Can Konca
Ynt: Amatör Çağrı İşaretli Şapka ve Tişört Yapımı
« Yanıtla #15 : 04 Mayıs 2016, 16:45:22 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Merhaba,
Rozet için beni de ekleyebilirsiniz arkadaşlar. Tabi çağrı işareti geç kalmazsa.  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Harika 4 kişi olduk, geç kalmaz ya bende beklemedeyim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
" Bütün umudum gençliktir. " - ATATÜRK

Çevrimdışı TA2ALH

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • **
  • İsim Soyisim: Ayberk Halaç
« Yanıtla #16 : 04 Mayıs 2016, 17:43:09 »
Bu kiyi emniyetinde neden işler bu kadar yavaş yürüyor ve bilgi sistemi çok kötü anlamış değilim. Belge ne zaman cıkacak diyorum cıkınca yollıcaz diyor. Garip garip işler
Bilgisayar Mühendisi

Çevrimdışı TA3LOS

• Vatan Sevdalısı
  • Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • **
  • Ölümlü Dünya, Ölümlü İnsan...
  • İsim Soyisim: Onur ŞENSU
« Yanıtla #17 : 04 Mayıs 2016, 18:06:34 »
Bu kiyi emniyetinde neden işler bu kadar yavaş yürüyor ve bilgi sistemi çok kötü anlamış değilim. Belge ne zaman cıkacak diyorum cıkınca yollıcaz diyor. Garip garip işler

Ahh ahh bu tatlı heyecanlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap)

Not: Bu arada bende çağrı işaretimi 2015/2'de aldım öyle çok eski değilim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
* * Her Şey VA(TA)N İçin * *

Çevrimdışı TA2ALH

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • **
« Yanıtla #18 : 04 Mayıs 2016, 19:19:31 »
Ahh ahh bu tatlı heyecanlar Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap)

Not: Bu arada bende çağrı işaretimi 2015/2'de aldım öyle çok eski değilim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ahaha hocam heyecan degil yurtdısından telsiz getirttim. Gümrükte belgesiz sıkıntı cıkmasın diye uğraşıyorum yoksa ha 1 hafta erken ha 1 hafta geç benim telsizim gelsin yeter Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA2LJS

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Mustafa Kemal Atatürk
« Yanıtla #19 : 04 Mayıs 2016, 19:51:12 »
Şimdiden hayırlı olsun telsiz, bilerek cevap vermediklerini düşünüyorum yoksa pek yavaş sayılmazlar anında maile cevap veriyorlar epey de anlayışlılar çok yardımcı oldular. Belge sıralarına göre düzenleyeceklermiş. Ben sistem açıldığı an ilk gün gönderdim, şimdi posta bekliyoruz. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA3LOS

• Vatan Sevdalısı
  • Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • **
  • Ölümlü Dünya, Ölümlü İnsan...
  • İsim Soyisim: Onur ŞENSU
« Yanıtla #20 : 04 Mayıs 2016, 19:56:20 »
Şimdiden hayırlı olsun telsiz, bilerek cevap vermediklerini düşünüyorum yoksa pek yavaş sayılmazlar anında maile cevap veriyorlar epey de anlayışlılar çok yardımcı oldular. Belge sıralarına göre düzenleyeceklermiş. Ben sistem açıldığı an ilk gün gönderdim, şimdi posta bekliyoruz. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bildiğim kadarıyla sistem açılmasını müteakip 1 hafta kadar zarfları topluyorlar sonra hepsini sırayla açıp gönderisini sağlıyorlar. 2 haftanız var arkadaşlar hemen hemen... Benim belgem 4.hafta içinde gelmişti.

Çevrimdışı TA2ALH

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • **
« Yanıtla #21 : 04 Mayıs 2016, 19:57:58 »

Teşekkürler Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Kargoya filan veriyorlarsa zaten işim iş 10 15 gün sürer. APS ile yollamazlar diye tahmin ediyorum. Bakalım istediğim çağrı işaretide olsa çok iyi olurdu sistemden hep kontrol ediyorum aktif olsa cidden sevinirim Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap TA2HLC beklemedeyiz tek temennimiz TA2MAL gelmesin gerisi kabuldür Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA2LJS

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Mustafa Kemal Atatürk
« Yanıtla #22 : 04 Mayıs 2016, 20:13:51 »
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap İkinci çağrı işaretini vermezler merak etmeyin, umarım gönlünüzce olur. Yaptığım işlerin parçası olarak yurt dışından sürekli bir çok ülkeden ürün getiriyorum. Bir çok alışverişim oldu ama telsiz getirtmek kadar rahat olan bir şey cidden görmedim. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bunu burada söylemek hoş değil art niyetli bu işi yapanlar var ama durumlar böyle. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Edit: Bu arada hangi ildesiniz, yakında Zonguldak'ta TA2 olarak çağrı yapmaya başlayacağım umarım görüşürüz.
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2016, 20:15:53 Gönderen: cnknc »

Çevrimdışı TA2ALH

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • **
« Yanıtla #23 : 04 Mayıs 2016, 20:18:15 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap İkinci çağrı işaretini vermezler merak etmeyin, umarım gönlünüzce olur. Yaptığım işlerin parçası olarak yurt dışından sürekli bir çok ülkeden ürün getiriyorum. Bir çok alışverişim oldu ama telsiz getirtmek kadar rahat olan bir şey cidden görmedim. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Bunu burada söylemek hoş değil art niyetli bu işi yapanlar var ama durumlar böyle. Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Edit: Bu arada hangi ildesiniz, yakında Zonguldak'ta TA2 olarak çağrı yapmaya başlayacağım umarım görüşürüz.
Suan ankara bende her ay ürün getiririm daha gümrüğe bugune kadar taktırmadım yılda 20 kere filan ürün getiririm fakat forumda takip ettiğim çogu kişi vergi vermiş. Bakalım gelsinde telsizim türkiyeden almıştım eskiden simdi yurtdısından aldım

Çevrimdışı TA2LJS

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Mustafa Kemal Atatürk
« Yanıtla #24 : 04 Mayıs 2016, 20:20:58 »
Suan ankara bende her ay ürün getiririm daha gümrüğe bugune kadar taktırmadım yılda 20 kere filan ürün getiririm fakat forumda takip ettiğim çogu kişi vergi vermiş. Bakalım gelsinde telsizim türkiyeden almıştım eskiden simdi yurtdısından aldım

Hayırlısı olsun bakalım, bende şuan Konya'dayım sınava Ankara'da girdim. Ordaki amatör faaliyetlerini görünce burada da vardır dedim ama daha röle bile yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA2ALH

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • **
« Yanıtla #25 : 04 Mayıs 2016, 20:30:45 »
Hayırlısı olsun bakalım, bende şuan Konya'dayım sınava Ankara'da girdim. Ordaki amatör faaliyetlerini görünce burada da vardır dedim ama daha röle bile yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Ahaha ben burdan yollarım sinyali sen dinlersin o zaman yapcak birşey yok Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA2LJS

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Mustafa Kemal Atatürk
« Yanıtla #26 : 04 Mayıs 2016, 20:44:33 »
 Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Hayır demem Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA1IHE

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • **
  • Bu Mesajı : 16
  • TA1MT-Eski işaret TA1IHE / Eski işaret TB1CMX
  • İsim Soyisim: Murat KAYGISIZ
« Yanıtla #27 : 05 Mayıs 2016, 21:03:11 »
Aradığınız bu tarz tüm ürünleri yapımına başlatan ve uzun süre devam etmiş ancak camia içindeki bazı tuhaf ve yıldırıcı davranışlar sebebiyle bir başka arkadaşın takibine bırakmış biri olarak yakında yeni arkadaşlar da işaretleri belli olunca isterlerse devredeceğim arkadaşımızla tekrar hayata alınacaktır. Takip için facebook üzerinde AMATÖR TELSİZ ŞAPKA ve TEKSTİL grubunu izleyiniz. Asgari sayı 20 ye ulaşmak her sipariş için geçerli. Teşekkürler 73!
TA1MT - Eski işaret TA1IHE - Eski işaret TB1CMX

Çevrimdışı TA2LJS

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Mustafa Kemal Atatürk
« Yanıtla #28 : 05 Mayıs 2016, 21:59:02 »
Aradığınız bu tarz tüm ürünleri yapımına başlatan ve uzun süre devam etmiş ancak camia içindeki bazı tuhaf ve yıldırıcı davranışlar sebebiyle bir başka arkadaşın takibine bırakmış biri olarak yakında yeni arkadaşlar da işaretleri belli olunca isterlerse devredeceğim arkadaşımızla tekrar hayata alınacaktır. Takip için facebook üzerinde AMATÖR TELSİZ ŞAPKA ve TEKSTİL grubunu izleyiniz. Asgari sayı 20 ye ulaşmak her sipariş için geçerli. Teşekkürler 73!

Selamlar, bu söyleyeceğimi çekinmeden söylemek istiyorum ama hala parasını ödeyip alamadığımız bir çok ürün var sizde veya kişi her kimse. ( Kendi profili yerine sahte hesapla yardımcı olan sonra olaylar kızışınca işi devrettim denilip tekrar sipariş alınması vs. ) Yinede yardım sever tavrınız için teşekkürler.

Çevrimdışı TB1BSB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 0
  • İsim Soyisim: Ahmet Cemal Kocabaş
« Yanıtla #29 : 12 Haziran 2016, 00:46:17 »
Rozet için beni de ilave ederseniz sevinirim.

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
Amatör Çağrı İşaretli Şapka Yapımı

Başlatan TA1IHE

7 Yanıt
10134 Gösterim
Son İleti 05 Mayıs 2016, 20:59:06
Gönderen: TA1IHE
xx
El yapımı Telsiz

Başlatan TA8AKU

1 Yanıt