Gönderen Konu: KULLANICI ADLARINIZI ÇAĞRI İŞARETİNE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN MESAJ BIRAKIN  (Okunma sayısı 813492 defa)

0 Üye ve 252 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TA2MR

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 9
  • İsim Soyisim: Aziz SARI
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
selam

serkante kullanıcı adımın TA3ATS olarak değiştirilmesini arz ederim 73  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
hayırlı olsun kardeşim en sonunda muradına erdın hadı bakalım çagrılarını beklıyorum 73

daredevil
  • Ziyaretçi
Yücel bey foruma iki kez mesaj bir kez pm attım ancak sonraki mesajlara yanıt vermenize rağmen lütfedip yanıt verme nezaketini (yada cesaretini) göstermediniz. Probleminiz nedir bilmiyorum, muhtemelen kin güttüğünüz bir başkası ile karıştırdınız.  Alahtan sadece basit bir hobi sahibisiniz, küçük bir forumda elinize küçücük bir yetki geçmiş, allahtan önemli biri değilsiniz. Bu tavrnızla dilerim de hep öyle kalırsınız. Foruma girmeyeceğim çünkü sizin gibi burada yöneticiyken burada bulunmak bana rahatsızlık veriyor.

Forumda iyiniyeti ile yardımcı olan, bilgi paylaşan, sınava çalışmamızda hakkı olan tüm değerli arkadaşlara saygı ve sevgilerimle. Hoşçakalın

TA3ATS
  • Ziyaretçi
Yücel bey foruma iki kez mesaj bir kez pm attım ancak sonraki mesajlara yanıt vermenize rağmen lütfedip yanıt verme nezaketini (yada cesaretini) göstermediniz. Probleminiz nedir bilmiyorum, muhtemelen kin güttüğünüz bir başkası ile karıştırdınız.  Alahtan sadece basit bir hobi sahibisiniz, küçük bir forumda elinize küçücük bir yetki geçmiş, allahtan önemli biri değilsiniz. Bu tavrnızla dilerim de hep öyle kalırsınız. Foruma girmeyeceğim çünkü sizin gibi burada yöneticiyken burada bulunmak bana rahatsızlık veriyor.

Forumda iyiniyeti ile yardımcı olan, bilgi paylaşan, sınava çalışmamızda hakkı olan tüm değerli arkadaşlara saygı ve sevgilerimle. Hoşçakalın

arkadaşım bukadar sabırsız olma yönetim 7/24 online olacak değiller işleri güçleri olan insanlar sonuçta bu bir hobi 73

Çevrimdışı TA2IBD

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 0
  • İsim Soyisim: Sinan ÖZMEN
TB2MBD olan kullanıcı adımı TA2IBD olarak değiştirmenizi rica ederim. Kolaylıklar, 73...
Sinan ÖZMEN | TA2IBD | KN50fs | SAKARYA Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

TA3ATS
  • Ziyaretçi
selam

serkante kullanıcı adımın TA3ATS olarak değiştirilmesini arz ederim 73  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Selamlar Serkan Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Gözün aydın...Mail adresini kontrol et lütfen
73

teşekkür ederim  yücel iyi çalışmalar 73

Çevrimdışı TA3DN

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 59
  • İsim Soyisim: Bülent Yalçın

Bülent bey mesaj atmıştım ama gözden kaçmış sanırım benim kullanıcı adımıda çağrı işaretine çevirmeniz mümkünmü acaba ? İyi günler

TA2ISG

Daredevil adlı arkadaştan gelen özel mesajdır.Arkadaşımız sitem etmiş ama tek işimizin bu forum olmadığının farkında olmasını diliyorum.

Kullanıcı isminiz TA2ISG olarak değiştirilmiştir.Mail adresinizi kontrol edin. Foruma girip girmemektede serbestsiniz.   
« Son Düzenleme: 27 Kasım 2012, 12:04:01 Gönderen: TA3DN »

a.puskullu
  • Ziyaretçi
Merhaba,
Kullanıcı adımın TB4BAP olarak değiştirilmesini rica ediyorum. 73

Çevrimdışı TA2FN

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • İsim Soyisim: Faruk AYGEN
Belgem geldi... TA2AAF Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kullanıcı adımın değiştirilmesini rica ederim.... 73 ler

Çevrimdışı TA1ARY

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • İsim Soyisim: Giray SANDIKÇIOĞLU
Merhaba bende belgeme kavuştum TA1ARY olarak kullanıcı adımın değiştirilmesini rica ederim.
teşekkürler

Çevrimdışı TA3DN

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
Merhaba,
Kullanıcı adımın TB4BAP olarak değiştirilmesini rica ediyorum. 73

Kullanıcı isminiz TB4BAP olarak değiştirilmiştir.Mail adresinizi kontrol edin. Hayırlı olsun.73,,,

Çevrimdışı TA3DN

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
Belgem geldi... TA2AAF Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap kullanıcı adımın değiştirilmesini rica ederim.... 73 ler

Kullanıcı isminiz TA2AAF olarak değiştirilmiştir. Mail adresinizi kontrol edin. Hayırlı olsun.73,,,

Çevrimdışı TA3DN

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
Merhaba bende belgeme kavuştum TA1ARY olarak kullanıcı adımın değiştirilmesini rica ederim.
teşekkürler

Kullanıcı isminiz TA1ARY olarak değiştirilmiştir. Mail adresinizi kontrol edin. Hayırlı olsun.73,,,

Çevrimdışı TA3V

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 149
  • İsim Soyisim: Yücel KASAP

Güner bey derdiniz nedir?Biz 24 saatimizi bu forumda geçirmiyoruz,bizimde işe gitme,uyuma,para kazanma gibi dertlerimiz ve kendimize özel bir yaşantımız var.Ne bu şiddet ne bu celal???

aytek
  • Ziyaretçi
CAGRI KODUM GELDİ KULANICI ADIMI CAGRI KODUMA DONUSTURURSENİZ SEVİNİRİM  TA3AAC

Çevrimdışı TA3V

• Sistem Yöneticisi
  • Sitenin Sahibi
  • *
  • Bu Mesajı : 149
  • İsim Soyisim: Yücel KASAP
CAGRI KODUM GELDİ KULANICI ADIMI CAGRI KODUMA DONUSTURURSENİZ SEVİNİRİM  TA3AAC

Yeni şifre kullanıcıya yeni ismi ile beraber e-posta yoluyla gönderilmiştir

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter

xx
Yaesu VX-8 İçin APRS Mesaj Gönderme Ayarları

Başlatan TB1CIG

0 Yanıt
3606 Gösterim
Son İleti 02 Eylül 2012, 12:49:17
Gönderen: TB1CIG
lamp
ÖZEL ÇAĞRI İŞARETİ İLE ÇALIŞMAK İÇİN GEREKENLER

Başlatan TA1HZ

5 Yanıt
11008 Gösterim
Son İleti 04 Ekim 2018, 16:17:42
Gönderen: TB2HAC
xx
Gemilerin acil çağrı kanalı 16 dan kayıt...Bakın ne için kullanılıyormus

Başlatan TB3PSU

6 Yanıt
9363 Gösterim
Son İleti 09 Ocak 2011, 23:13:20
Gönderen: TA2T (sk)
moved
TAŞINDI: TA8YCA çağrı işareti duyulduğunda bu çağrı işareti hangi ilden yapılmıştır?

Başlatan TA3V

0 Yanıt
2310 Gösterim
Son İleti 11 Eylül 2017, 09:23:47
Gönderen: TA3V
xx
amatör belge için yapılacak sınav için bilgi

Başlatan TA2CS

6 Yanıt
5056 Gösterim
Son İleti 21 Mart 2013, 21:53:29
Gönderen: TA2NL