Gönderen Konu: PTT APS GÖNDERİYİ ULAŞTIRAMIYOR !!!...  (Okunma sayısı 9603 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TA2ANA

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 6
  • İsim Soyisim: Nejat ARGADAL
Ynt: PTT APS GÖNDERİYİ ULAŞTIRAMIYOR !!!...
« Yanıtla #15 : 16 Aralık 2011, 00:57:04 »
Allah tamamına erdirsin Sn.TB3BPS... hep birlikte bekliyoruz artık.

Saygılar.

byfas
  • Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 16 Aralık 2011, 01:18:52 »
hayırlısı gozunuz aydın artık gerisi beklemeye kaldı  ben bugun kgm ardım ve ne zaman ulaşır diye bilgi almaya calışdım  sınavdan 1 gun sonra evrakları ulaştırmama ragmen sırada 500 kişi var dedi anlayamadım sınavdan once evrakları gondermiş olanlarmı var acaba diye aklıma soru işaretleri dogmadı desem yalan olmaz vallahi  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TB2PMB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 7
  • İsim Soyisim: Murat Basel
« Yanıtla #17 : 16 Aralık 2011, 01:21:55 »
Sn Ümit bey birkaç kere bende böyle yazılara ve duyumlara rast geldim. sanırsam sınavdan önce gönderenler var   Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap  bekliyoruz fakat şahsım adına bu bekleyiş bana ölüm gibi gelmekte. umarım yılbaşına kadar gelir ama zannediyorumki ocak 10 kadar anca gelir. tabi bu benim tahminim. artık bekliyoruz yapacak bişey yok hayırlısı

Çevrimdışı TA8AKS

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 2
  • İsim Soyisim: FATİH AKSU
« Yanıtla #18 : 16 Aralık 2011, 01:28:37 »
katılım her yıl artıyor sanırım.

Çevrimdışı TB2PMH

• Master of Comp. Analyst
  • Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
  • Bu Mesajı : 14
  • Temeli Adalet olan Devletimiz Varola. MASTER
  • İsim Soyisim: Mehmet KİREÇOĞLU
« Yanıtla #19 : 16 Aralık 2011, 11:26:14 »
Gözünüz aydın, belgeniz ulaşmış.Belgelerde elimize geçince daha güzel olacak inşALLAH.

73

Master
Telsiz Radyo Amatörleri Cemiyeti - TRAC Ankara Şube Başkanlığı

Çevrimdışı TA8AKS

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #20 : 16 Aralık 2011, 13:23:35 »
belge gelene kadar mandalsız dinleme yapabiliriz herhalde.

Çevrimdışı TB2PMH

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #21 : 16 Aralık 2011, 14:58:51 »
Aslında dinlenmeli ama dinlenmemeli de diyenler var, dinlenebilmeside iyi olur dinlenmemeside.Biraz karışık oldu toparlayım.Ne zaman belge gelirse o zaman dinlensin diyenlerdenim ben ama dinlemeden de öğrenilmeyeceğine göre !!! Belge gelince nasıl olsa önümüzde uzun yıllar olacak nasıl olsa öğrenilir diye düşünüyorum.10 Yıl süre boyunca nasıl olsa işin ustası oluruz diye düşünüyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Kolay gelsin.
Master
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2011, 15:01:22 Gönderen: Master »

Çevrimdışı TA2ANA

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #22 : 16 Aralık 2011, 15:14:17 »
Güzel cevap Sn.Master... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu aralar KEGM ve PTT vede kargo firmalarının gecikmeleri nedeni ile rölelerde kısa ıslık, üfleme, "sesim geliyormu?" gibi yeni amatörlerimizin ilk seslerini duyduğumuzu ve sabırsızlık belirtileri görüldüğünü fark ediyorum.

Biran önce gelse belgeler de artık ses gelmeye başlasa bizlerden....

(NOT, ben hiç yapmadım... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap )

Çevrimdışı TB2PMB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #23 : 16 Aralık 2011, 16:15:29 »
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap
Güzel cevap Sn.Master... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bu aralar KEGM ve PTT vede kargo firmalarının gecikmeleri nedeni ile rölelerde kısa ıslık, üfleme, "sesim geliyormu?" gibi yeni amatörlerimizin ilk seslerini duyduğumuzu ve sabırsızlık belirtileri görüldüğünü fark ediyorum.

Biran önce gelse belgeler de artık ses gelmeye başlasa bizlerden....

(NOT, ben hiç yapmadım... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap )
yapsak mı acaba Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap şaka biryana yazınızı beğendim. güzel şeyler bunlar. ama daha da güzeli olan belgelerimizin biran önce gelmesi Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA8AKS

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #24 : 16 Aralık 2011, 16:20:07 »
Zaten şimdi sitedeki online yayını takip ediyorum. Baya faydası oluyor konuşmaya giriş çıkış falan filan. Bi de muhabbet baya hoş:)

Çevrimdışı TB2PMH

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #25 : 16 Aralık 2011, 16:22:28 »
Geçen dönemki amatörlere hak veriyorum, onlarda belgelerini beklerken bi sabırsızlık bi sabırsızlık Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap aynı duruma da biz düştük değişik bir durum bu.Bende konuşmayı istiyorum aslında bakmayın bende heyecanlıyım ama çaktırmıyorum Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap Telsiz bana bakıyor ben telsize yelliyorlar arkadan konuş konuş diyede işte yazıdada belirttim, konuşamıyorum. Valla iyi haa sınava girerken heyecanlan, belgeyi beklerken heyecanlan, belge gelince delir Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TB2PMB

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #26 : 16 Aralık 2011, 16:43:56 »
Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap aynen katılıyorum. Birde belge gelene kadar delir (sabırsızlıktan) Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap akşam bir amatör abimin aracılığı ile kendi cihazımıda açtım saat 9 da çevrim vardı. tabi sadece dinleme amaçlı.  dinledikçe heyecan dinledikçe sabırsızlık hat safhaya çıktı. Ankara'dan çevrim yetmiyo birde çanakkale, uşak, manisa katılınca vaaay dedim. benim belgemi biran önce almam gerek. sonrada yok yok belgemin bana biran önce gelmesi gerek Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap tatlı heyecanlar işte. ama KEGM in bir suçu olmasa da kızıyorum bukadar zamanda mı belge gelir diye Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TB2PMH

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #27 : 16 Aralık 2011, 16:51:18 »
Murat bey sizde Ankaradasınız paslaşabiliriz aslında ben Ankaradan daha 1 kişiye ulaşabildim, birde siz Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap çalıştığım yer ostimde ev y.mah. ben nere derseniz gelirim, tanışalım, paylaşalım bunlar güzel birliktelikler.Bilgi paylaştıkça zenginleşir.
Tabiiki öncelikli hedefimiz belgelerin gelmesi, bir an önce gelsede bizde camianın içinde kendimize bir sandalye bulabilsek Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TA2ANA

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #28 : 16 Aralık 2011, 16:54:07 »
Postacı belgeyi getirmiş, çağrı kodunuzu almışsınız.... Haydi Mike'lar ileeerrriiiiii.....

Tango - Alpha - Bravo iki.....(( Trabzon Ankara diyeceğim ben şimdiden camiaya duyrulur... Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap yada "iki" demeyeceğim TWO diyeceğim...  Jargon bozan olacağım

Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Çevrimdışı TB2PMH

• Amatör Telsizci
  • Sitenin Sahibi
« Yanıtla #29 : 16 Aralık 2011, 17:08:10 »
Yazınız iyiydi bir an savaştayızsandım Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Bende Uluslarası kullanmıcam galiba Tango bravo two - Milli fonetik takılcam.Trabzon Ankara iki  Resimlerin Görüntülenmesine İzin Verilmiyor. Üye Ol ya da Giriş Yap

Paylaş facebook Paylaş linkedin Paylaş reddit Paylaş twitter